Mesaj gönder
WalthMac Measurement&Control Technology Co., Ltd.
WalthMac Measurement&Control Technology Co., Ltd.
Haberler
Ev / Haberler /

Company News About Çin Plastik İşleme Endüstrisi Derneği Onur Başkanı Wenwei Zhu ve Derneğin Başkanı Zhanjie Wang'u WalthMac'i ziyaret etmek ve rehberlik etmek için sıcak bir şekilde karşılıyoruz.

Çin Plastik İşleme Endüstrisi Derneği Onur Başkanı Wenwei Zhu ve Derneğin Başkanı Zhanjie Wang'u WalthMac'i ziyaret etmek ve rehberlik etmek için sıcak bir şekilde karşılıyoruz.

2024-04-16
Çin Plastik İşleme Endüstrisi Derneği Onur Başkanı Wenwei Zhu ve Derneğin Başkanı Zhanjie Wang'u WalthMac'i ziyaret etmek ve rehberlik etmek için sıcak bir şekilde karşılıyoruz.

9 Nisan 2024'te, Çin Plastik İşleme Endüstrisi Derneği Onursal Başkanı Wenwei Zhu ve Çin Plastik İşleme Endüstrisi Derneği Başkanı Zhanjie Wang,Mianyang WalthMac ölçüm ve kontrol teknolojisi şirketi'ne geldi.WalthMac'ın genel müdürü Hao Tang, genel müdür yardımcısı Qiyang He,Pazarlama Direktörü Zhiwei, Dai ve satış direktörü Min Tang birlikte resepsiyona katıldılar.

 

Onurlu Başkan Wenwei Zhu ve Başkan Zhanjie Wang, WalthMac Ürün Fuar Salonu ve Kurumsal Kültür Salonu'nu ziyaret ettiler ve geliştirme tarihi hakkında ayrıntılı bilgi edindiler.Onur nitelikleri, ürün özellikleri, Ar-Ge yetenekleri ve WalthMac'in geliştirme yönü.

 

Çin'in plastik ölçüm ve kontrol endüstrisinin bir üyesi olarak WalthMac, plastik üreticilerinin tüm üretim sürecinin otomasyonunu gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya odaklanıyor.Ürün kalitesini artırmak ve hammaddeleri tasarruf etmekŞirket her zaman müşteri odaklı, teknolojik yenilikçiliğe odaklanmak konusunda ısrar etmiştir.ve çeşitli müşteri ihtiyaçlarına uyan ve piyasa değişikliklerine esnek bir şekilde yanıt veren ürün araştırma ve geliştirme tekrarlarını sürekli teşvik etmek.

 

Genel Müdür Hao Tang öncelikle Onur Başkanı Wenwei Zhu ve Başkan Zhanjie Wang'e yoğun programlarına rağmen WalthMac'e gelip çalışmalarımızı yönlendirdikleri için minnettarlığını dile getirdi.Bu, Çin Plastik Derneği'nin WalthMac'e verdiği büyük önem ve tanınmayı yansıtıyor.Değişim sırasında Genel Müdür Hao Tang, şirketin gelişme genel görüşü ve gelecek gelişme planları hakkında bilgi verdi ve Çin Plastik Derneği'nin sadık bir üyesi olarak,WalthMac, plastik ölçüm ve kontrol endüstrisinde, plastik üreten şirketlerin çoğuna yüksek kaliteli hizmetler sunmak için yorulmadan çalışmaya devam edecek.


Şiddetli piyasa değişikliğinde bir rakip olarak, WalthMac her zaman yenilikçilik odaklı geliştirme stratejisine bağlı kalacak, yeni ürün araştırma ve geliştirme tekrarını hızlandıracak,ve işletmenin sürdürülebilir gelişimini ve yeniliğini teşvikAynı zamanda, WalthMac, pazar ekibinin kurulmasını güçlendirmeye, yeteneklerin yetiştirilmesine dikkat etmeye devam edecek.ve teknoloji açısından endüstride liderlik pozisyonunu korumak için çaba, maliyet ve hizmet.

 

Sistemlerimizle ilgili daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitemizin bağlantısını tıklayın.: http://mao.ecer.com/test/gravimetricsystem.com/sale-43975150-measure-2-plastik boru-duvar-kalınlığı-ultrasonik-kalınlığı-ölçüm-aletleri.html